المانهای سبک: برای پرندگان

به عنوان زمان زیادی دوستداران برنامه تلویزیونی پورتلندیا می دانند پرندگان ممکن است درونمایه کاملی برای دکور خانه باشند. شکل بدنه به علاوه بالها آنقدر ساده است که سایه نمای آن نیز روی دیوار و سقف کاذب بسیار پر طرفدار است. بعلاوه، هزاران گونه برای نمایش وجود دارد. در اینجا 11 روش وجود دارد که اتاقهای خود را تبدیل به تالارهای واقغی پرندگان می کنند.

سقف کاذب

کل این عکس برگردان است

1.برای هر درونمایه ای که می توانید فکرش را بکنید، شما محدود به یافتن گستره ای از برگردان دیوار و سقف کاذب هستید. آنچه به ویژه در مورد پرندگان خوشایند است این است که دسته های متنوعی دارند، بدین معنی که شما احتمال دارد گونه ای را برای تناسب با دکورتان مورد تأکید قرار دهید. یا اگر دوستدار پرنده ای با دسته ای مورد نظر هستید، می توانید طرح رنگی خود رادر اطراف با لو پرها بسازید.

  1. مانند اکثر چیزهای خوب، یک مقدار کم می تواند کافی باشد در صورتی که بودجه هنری شما کم باشد یا نتوانید دسته پرندگان تصویر قبلی را تحمل کنید. این پرندگان جزئیات درونی ای را ارائه می دهند که تا حدودی حس سرزندگی و شادابی می دهند.

صحبت کردن بصورت تخیلی

  1. قادر نیستم اما فضای داخلی را که صحنه ای طبیعی دارند را دوست دارم. در اینجا پرندگانی را روی درختی می بینید که با شاخه های روی رومیزی تختخواب کامل می شوند، و دیواری با روکش چوبی توسط مجسمه های کوچک پرنده در تاقچه های سنگی اشغال شده است و یا سقف کاذب با طرح چوب و MDF و هایگلاس زیبا.

کاغذ دیواری با طرح طبیعت دست نخورده

  1. هیچ کتاب راهنمایی در مورد سری درونمایه های طراحی بدون کاغذ دیواری ای که شکل انتخابی را نشان می دهد کامل نمی شود. یک کاغذ دیواری برجسته با طرح پرندگان بر دیوار پشت تختخواب تأکید می کند. چنین نمونه بزرگی ممکن است اگر به هر دیواری بچسبد جس گیجی دست دهد، ولی به عنوان یک ویژگی خاص، خوشایند است. در صورتی که پشت تخته بالایی تخت قرار بگیرد نیز چشمهای ناآرام در برابر خواب تقلا می کنند.
  2. از زمان باستان پرندگان با آزادی مرتبط بوده اند. در اینجا تزئینات کمرنگ دیوار ملایمت و زیبندگی این موجودات پرنده را در ورودی مجسم می کند. این کاغذ آسمانی جلوه ای به خانه می بخشد، و بینندگان را به کاستن دلهره ها دعوت نموده، و به آنها اجازه می دهد روحیه بگیرند.

شاخه های گسترده

  1. گلهای شاداب و گیاهان سبز زیبا هستند، ولی برای بقا نیاز به استعداد پرورش گیاه دارند. گرچه همتاهای مصنوعی آنها می توانند جایگزینی متقاعد کننده باشند، گرد و غباری که تقریباً فوری روی گلبرگها و برگهای آنها جمع می شود، آنها را از دور خارج می کند. چینش دقیق پرندگان مصنوعی بر روی شاخه های ساخته شده ممکن است دقیق گرد و غبار را از بین نبرد اما حداقل سعی بر پنهان حقیقتی که جعلی است ندارد. این دسته شاخه از اکوسیستم سرشاخه های درختان تجلیل می کند.

  1. طرحهای واقعی حتی برای ایجاد خاطره وجود پرندگان در خانه لازم نیستند. آشیانه هایشان حاکی از این است که دنیای طبیعی با نشان دادن طرح دسته وابسته به پرنده شناسی در ساخت بشری دم دست می باشد.

  1. جایی که شاخه ها و برآمدگیهای شبیه به شاخه وجود دارد، از قبیل روی آیینه یا شمعدان، فرصتی برای افزودن یک یا دو پرنده به عنوان یک بخش زینتی وجود دارد. و در صورتی که ظرفشویی شما یادآور یک سنگاب کم ژرفاست، بهتر می باشد.

یک اتاق کودک طبیعی

  1. نوزدادنی که در تخت خود خوابیده اند، ممکن است همیشه امتیاز نگاه کردن به پنجره را نداشته باشند، اما می توان به آنها قطعاً مزه دنیای طبیعی را با آویزان نمودن شاخه ای به همراه پرندگان ارزانی نمود تا از تماشا لذت ببرند. حتی بهتر است کمی صدای جیرجیر محیط اضافه کرده، و بگذارید از صدای پرندگان به هنگام استراحت در اتاق لذت ببرند.

  1. در اینجا مورد متفاوتی با همان ایده هست. این مرغهای دریایی سفید براق آویزان بالای گهواره اند، ولی دلیلی ندارد که نتوانید آنها را از سقف کاذب هرجایی در خانه آویزان کنید.

اهمیت مواد

  1. به همان اندازه رنگ، مواد مطرح است. اجازه دهید استفاده شما از درونمایه پرنده متأثر از مواد در فضا باشد، یا اجازه دهید ارجحیت شما در مورد پرندگان موادی را که در دکوراسیون بکار می برید تعیین کند. برای مثال، این مجسمه های فلزی از یک همزیستی زیبا با میز چوب رنگی آذین داده شده اند.