امروزه ما نیاز داریم که به اطلاعات و منابع اطلاعاتی در همه جا دسترسی داشته باشیم  و به همین دلیل شرکتهای بازرگانی و تولید کننده به عنوان منابع اطلاعاتی باید همیشه در دسترس ما باشند. امکان دارد که اگر شما تنها به عنوان بیننده مواجهه با خرید یک سقف کاذب بشوید تنها عامل مهم برای خرید را قیمت بدانید اما اگر واقعا به عنوان یک خریدار باشید وضع خیلی تفاوت خواهد داشت. در اینجا ما قصد داریم که ویژگی های یک سقف کاذب خوب را معرفی کرده و همچنین بهترینهای ایران را از نظر قیمت و همچنین کاربرد برای شما معرفی کنیم.

خرید سقف کاذب

در بازار سقفهای کاذب دارای تنوع بسیار بالایی می باشند و اگر قصد دارید که برای خرید آنها به بازار بروید به شما پیشنهاد می کنیم که این کار را نکنید زیرا به علت تنوع بسیار بالا حتما گیج خواهید شد و نمی توانید انتخاب درستی داشته باشید.

برای اینکه بتوانیم انتخاب صحیحی داشته باشیم می توانیم خریداران را از نظر انتظاراتی که از سقفهای کاذب دارند به چهار دسته متفاوت تقسیم نماییم.

  1. افراد معمولی که این سقفها را برای منزل مسکونی نیاز دارند. درصد بالایی از این نوع خریداران انتظاراتی دارند همچون نورآوری و زیبایی در طرح های این گونه سقفها.
  2.  دسته بعدی انبوه سازان می باشند که در اصل هدفشان پایان دادن و ساخت پروژه می باشد که این افراد زمان و هزینه را مهترین ملاک خود قرار می دهند زیرا شاخصهای اصلی خریداران قیمت متناسب و تحویل سریعتر می باشد.
  3. افرادی که مهترین فاکتور برای آنها جدید بودن و همچنین تکنولوژیک بودن محصول مورد استفاده می باشد. این افراد در رابطه با قیمت حساسیت خاصی ندارند و شاخص اصلی آنها کاربردی بودن ،زیبایی محصول و همچنین داشتن برند معتبر می باشد.

حال شما می توانید خود را در قالب یکی از گروه های بالا قرار داده و محصول مورد نظر خود را با توجه کردن به موارد زیر از شرکت مورد نظر خریداری کنید.

محصولاتی از گروه یک

افرادی که در دسته مشتریان گروه یک قرار دارند در صورتی که قصد دارند سقف کاذب PVC خریداری کنند می توانند از سقفهای تولید شده توسط این شرکت استفاده کنند. از زیباترین سقفهای کاذب می توان سقف کاذب کناف را معرفی کرد که این شرکت بجز داشتن طرح های زیبا دارای نوآوری نیز می باشد.

محصولاتی از گروه دو

گروه شما دو انبوه سازانی می باشند که حساسیت آنها بیشتر برروی قیمت و همچنین زمان تحویل محصول می باشد. به همین دلیل سقفهای کاذبی که توسط  ما تولید می شود که دارای قیمتی مناسب نسبت به نمونه های خارجی بوده و همینطور بخاطر داشتن ظرفیت بالای تولید می توانند به درخواست مشتریان در اسرع وقت پاسخ دهند بهترین گزینه برای این افراد محصولات این شرکت می باشند. سقفهای کاذب پلاستر PVC شرکت ما به علت داشتن قیمت مناسب و همچنین زیبایی و جذابیتشان گزینه مناسبی برای این گروه می باشد.

محصولاتی از شرکت ما برای گروه سه

برای گروه سوم نیز سقفهای کاذب وارداتی ما پوشش مانند سقفهای مینرال که دارای کیفیت بسیار بالایی نیز می باشند بسیار مناسب می باشد. چنین سقفهایی در انواع سقفهای با کیفیت قرار گرفته اند و بعلاوه داشتن نوآوری جذابیت و کاربرد بالایی نیز دارند.