برای کسانی که فوتبال را دوست دارند، همبستگی تیمی به عنوان اصل و تبار بسیار قوی است، و شواهد کم از وفاداری ما در خانه ما به اندازه آویختن عکسهای عروسی مان از سقف کاذب اتاق خواب طبیعی بنظر می رسد. در اینجا 10 روش آورده شده تا با سلیقه دکور فوتبال را به طرح داخلی شما بیفزایند.

دکوراسیون فوتبالی

1.تم های رنگ مشهور. طرفداران تیم لانگهورن تگزاس رنگ مشخص تیمشان را در هرجایی می پوشند، و آذین هایشان را در هر فرصتی که دست می دهد به رخ می کشند. اگر تیمتان تم رنگی مشخصی داشته باشد، شما اجزایی را برای یک اتاق بازی شخصی با مرز رقابتی آماده می کنید. آیا رنگ برای یک طرفدار پروپاقرض بیش از حد خروشان است؟ لوگویی اضافه کنید و وفاداری خودرا به وضوح اثبات نمایید. این اتاق نشان می دهد که این کارها به بخوبی می تواند صورت گیرد.

2.با رنگ سیاه و سفید آن را ملایم کنید. خبرهای خوب برای دوستداران طراحی که اتفاقاً طرفدار سرسخت فوتبال نیز می باشند: شما نیازی نیست بین سبک و احساس یکی را انتخاب کنید. رنگهای یونیفورم بیش از حد رنگارنگ را می توان به سیاه و سفید برگرداند. و یک تصویر دیواریمی تواند شیک باشد. بیدار شدن با لحظه حماسی تاریخچه فوتبال ممکن است باعث شود حسی چون قهرمان داشته باشید، و این هرگز راه بدی برای شروع روز نیست.

3.کاملاً آمریکایی. طرفداران میهن پرست در توصیف رنگهای قرمز، سفید و آبی تیمشان به عنوان متمرکز بر فوتبال در عوض دریایی یا میهن پرستی با چالشی مواجه هستند، اما اجازه ندهید این مورد افاده شما را خالی کند. یک پارچه کشباف امضا شده از قهرمان شما مسئله را در یک نگاه مشخص می کند. با قاب کردن این پارچه، این آیتم کلکسیونر یک جو خاص و متفاوتی ایجاد می کند.

4مقدار کمتر می تواند مؤثر باشد. همچون تمام تمهای مناسب دکوراسیون، محدودیت می تواند کلید موفقیت باشد. این اتاق مهمان و جای لم دادن گربه ها، تعریف سادگی با دو توپ مخملی فوتبال برای اشاره به ویژگیهای افرادی است که آنجا زندگی می کنند. بدون پارچه کشباف یا برند تیم در دید، ریسکی در مورد بیزاری هواداران تیمهای رقیب وجود ندارد.

5.از پاپ وارنر تا تیم دانشگاه.  از هیچ جزئی چشم پوشی نشده بود و هیچ فرصتی از دست نرفته بود تا اشتیاق مفرط این مرد جوان به فوتبال نشان داده شود. حتی زمانی که به دانشگاه رفت و لیسانس گرفت می تواند اجزائی از این طرح را با خود ببرد، نگه داشتن این تختخواب راه راه رنگی تیم و بالش که یادآور عدد تیم دانشگاهی اوست چشمگیرتر است.

6.بسیار بسیار در مورد آن بخوانید. در اینجا روزنامه های دهه 50 را می بینید که به شکل کاغذ دیواری در آمده اند و احتمالاً هیچ ارتباط محتملی با زمین فوتبال آمریکایی را یادآور نمی شوند، اما لطفی را که در نظر بگیرید که شما در عوض داستانها در مورد بیگانگان از زمان دیگر، شما حمام خود را با صفحات ورزشی مطلوب خود پوشانده اید که رده برد تیمتان را نگشته است.

7.یک مرد مدرن. یک دفتر همیشه مکان خوبی برای نشان دادن دست یابندگان به پیشرفت و موفقیت شخصی است، و برای بسیاری افراد که افتخار فوتبال دبیرستان و کالج را تجربه کرده اند، نشان دادن کلاه فوتبال یا پارچه کشباف در کنار دیپلم مورد نیاز، روش بزرگی در یادآوری کمالات یک فرد است. این دفتر همچنین تأکید می کند چقدر اثاثیه مینیمالیست و کلاه بر روی چوب لباسی می تواند در کنار هم باشد.

8.انگیزش باشگاه. اتاق رختکن تیم خانه تان را دوباره ایجاد کنید، و حس کنید همیشه بخشی از فعالیتتان است. از آنجا که رختکن ها معمولاً فاقد پنجره هستند، طرحی این چنینی نیازی به فعالیت فکری برای ساختمان محدود ندارد، بخصوص اگر این ساختمان با باشگاه خانه مجهز شده باشد، که در آن دکور تم تیم باعث می شود احساس کنید در حال آموزش برای بازی بزرگی هستید.

9.این منظر را ببندید. تصمیم گیری در مورد ویژگی مورد علاقه این فضا دشوار است: قفسه های مناسب صورتی یا کلکسیون مجسمه های عجیب در بالا. به هر حال، قفسه ها در خانه بخوبی آنها که در دانشگاه برای جداسازی لباس ورزشی عمل می کنند، کارآمدند. آنها را در راهرو قرار دهید.

10.یک روش هنرمندانه. دوستداران فوتبال کمتر از دوستداران هنر نیستند. همه طرفداران، نیرویی را که رنگ آمیزی دارد تا احساسات قوی و پیوندها با بیننده را تهییج کند، می شناسند، و برای یک دوستدار فوتبال قسمتی از هنر مانند این می تواند یادآور سختی از عمق احساسی باشد که می توان در تمرینهای ورزشی یافت.