سقف کاذب و دکوراسیون خانه تان به شکل اسکلت و عنکبوت

این بار می خواهیم به شما سقف کاذب کناف و دکوراسیون خاصی و متفاوتی را نشان دهیم بهتر است برای این نوع دکوراسیون از اسکلت و عنکبوت های ترسناک استفاده کنید و کمک بگیرید و با استفاده از این نوع دکوراسیون که به نوعی ترسناک است از میهمان های تان استقبال نمایید .

شما با این دکوراسیون می توانید فضای داخلی خانه تان را ترسناک کنید .

دیوار اتاق تان ترسناک خواهد شد .

ابتدا عکس خانوادگی تان را چاپ کنید و به جای سر اعضای خانواده تان از کدو تنبل استفاده کنید عکس ها را در انتها قاب کرده و آن ها را به دیوار اتاق تان بچسبانید . از یک میز کهنه که آن را رنگ آمیزی کرده اید در قسمت زیر قاب ها می توانید استفاده نمایید و بر روی آن می توانید از وسایل دکوری و تزیینی استفاده نمایید . بر روی میز یک شیشه کوچک بگذارید و روی شیشه ها را توسط عنکبوت های سیاه تزیین نمایید برای این که دکوراسیون تان ترسناک تر شود می توانید یک اسکلت جمجمه کوچک نیز بر روی میز بگذارید .

هم چنین شما می توانید زیر پله های تان را نیز به صورت ترسناکی در بیاورید .

بشقاب های تزیینی که توسط رنگ های سیاه و سفید رنگ آمیزی شده اند را در قسمت دیوار زیر پله تان نصب نمایید . قبل از این که این کار را انجام دهید دقت داشته باشید که دیوار و کابینتی که در قسمت زیر پله های تان قرار دارند رنگ شان سفید باشد . شما می توانید از برچسب های حیوانات نیز استفاده کنید و چندین برچسب عنکبوت را بر روی بدنه و سطح کابینت تان بچسبانید . برای این که دکوراسیون تان را ترسناک تر کنید می توانید از یک دست مصنوعی در قسمت کشوی کابینت تان استفاده کنید .
برای این که سقف کاذب خانه تان را ترسناک کنید . از پارچه های سفیدی استفاده کنید داخل پارچه ها را توسط شن های نرمی پر کنید . توصیه می شود که از پارچه های استفاده کنید که حالت کشی هستند . بر روی پارچه ها از عنکبوت های پلاستیکی استفاده کنید . سپس آن ها را از سقف اتاق تان آویزان کنید . با این کارتان میهمانان تان را شوکه خواهید کرد .
دیوارهای خانه تان را با استفاده از کدو تنبل مینیاتوری می توانید ترسناک کنید .
بر روی کدو تنبل با ماژیک نوک باریک مشکی می توانید طرح های متفاوتی را بکشید . آن ها را بر روی یک تخته چوبی کهنه بچسبانید و از آن ها می توانید برای تزیین دیوار قدیمی تان نیز استفاده کنید . هم چنین برای این که فضا را ترسناک تر هم کنید می توانید از یک مجسمه جغد مشکی هم استفاده کنید .

چگونه شومینه های تان را به حالتی ترسناک مبدل سازید .

درخت های تزیینی را که با سیم درست شده اند را خریداری نمایید . سعی کنید درختانی را انتخاب کنید که رنگ آن ها مشکی باشد . برای بالاترین قسمت شومینه تان از دو مجسمه خفاش فلزی استفاده کنید . با استفاده نمودن از مجسمه های اسکلتی می توانید فضا را ترسناک تر نمایید .

نحوه ترسناک تر کردن لوستر

چوب بلندی را فراهم کنید چندین سیم فلزی را تهیه کنید و آن ها را به این چوب بلند وصل نمایید . نخ های کنفی را به دور لوستر بپیچانید به طوری که تار عنکبوت را در شما القاء نماید . از چندین فانوس فلزی هم می توانید بر روی لوسترها استفاده نمایید .
با استفاده از کدو تنبل می توانید ترس و وحشت را به خانه تان ببرید .

چندین کدو تنبل را انتخاب کرده و با استفاده از چاقو بر روی آن شعله های آتش را بکشید . از این کدو تنبل ها می توانید بر روی شومینه تان استفاده کنید . از قسمت بالایی شومینه تان اسکلت های کاغذی را آویزان نمایید . در قسمت بالایی شومینه تان چندین ماکت که رنگ آن ها مشکی است قرار دهید . در دو قسمت شومینه تان دیوارکوب های مشکی را قرار دهید .

برای ترسناک کردن میزتان

از یک گلدان بزرگ مشکی استفاده کنید هم چنین یک دسته گل رز مصنوعی که رنگ آن ها نیز مشکی است را تهیه کرده و داخل گلدان تان قرار دهید بر روی دسته گل تان حیوانات موذی پلاستیکی بگذارید از این گلدان ترسناک بر روی میز جلو مبلی تان استفاده کنید .

کدام یک از مبل ها دوام بیش تری دارند ؟

آیا شما هم تصمیم گرفته اید که مبلمان خانه تان را تعویض کنید و یا قصد خرید مبلمان را دارید . اگر می خواهید که مبلمان با دوام تری را انتخاب کنید پس به شما توصیه می کنم که این مقاله را بخوانید تا با اطلاعات بیش تری به مراکز مبل بروید و مبلی را که دوام بیش تری را دارد انتخاب کنید .

کدام مبل دارای دوام بیش تری می باشد مبل های پارچه ای یا دکمه ای و یا چرمی ؟

انتخاب نمودن پارچه ای مناسب برای داشتن یک دست مبلمان با دوام

آیا می خواهید که چندین دهه از مبلمان تان استفاده کنید و آن ها را داشته باشید باید پارچه مبلی تان را درست انتخاب کنید . انتخاب پارچه مبل بسیار دارای اهمیت می باشد . یادتان باشد که استفاده از پارچه های نخی و کتان بسیار خوب می باشد . اما زمانی که پارچه ها را با یک پارچه سنتزی بی ارزش ترکیب می کنند پارچه ها خیلی زود دوام خودشان را از دست می دهند . برای مثال الیاف میکروفیبری سنتزی دارای کیفیت بالایی هستند و می تواند از بافت اکثر الیاف طبیعی تقلید کرده و نسبت به لکه ها مقاوم گردد و همین مسئله باعث می گردد که این نوع الیاف انتخاب خیلی خوبی باشند . از طرفی این نوع بافت ها هرگز رنگ شان تغییر نمی کند .

برای انتخاب نمودن پارچه با دوام باید چه نکاتی را رعایت کنیم .

سعی کنید پارچه هایی را انتخاب کنید که در دوخت آن ها الگوهایی به کار رفته باشد و با گذشت زمان از بین نروند زمانی که وارد فروشگاه می شوید از فروشنده بخواهید که یک نمونه از پارچه آن مبل را به شما بدهد آن را با خودتان به خانه تان ببرید و آن را تحت شرایط نور طبیعی در طول روز و نور مصنوعی در طول شب بررسی نمایید و نتیجه را مورد تحقیق و بررسی قرار دهید .
خرید مبلمان چرم

مبلمان چرم بسیار زیبا به نظر می رسند در صورتی که این نوع مبلمان ها از کیفیت بالایی برخوردار باشند سال ها در اختیار شما خواهند بود .

خود چرم ماده ای با دوام می باشد و با گذشت زمان نیز بهتر می گردد اما کمی نیاز به مراقبت دارد . هر یک سال یک بار با استفاده از نرم کننده ها آن ها را تمیز کنید .

در هنگام خرید مبلمان رنگ مبل را با استفاده از رنگ مد سال انتخاب نکنید .

در صورتی که مبل رویایی تان را انتخاب کرده اید اما اطمینان ندارید که رنگ آن با دکور خانه تان هماهنگی دارد یا نه سعی کنید که رنگ های طبیعی را انتخاب کنید . مطمئن باشید که رنگ های طبیعی بعدها با دکور خانه تان هماهنگی خواهد داشت .
اگر می خواهید مبلی با دوام را انتخاب کنید باید مبلی را تهیه کنید که بافت های آن مطابق مد روز نبوده و الگوهای بزرگی نداشته باشد زیرا خیلی زود دل شما را خواهد زد .

درزمان خرید مبلمان باید ساختار چارچوب آن را نیز مد نظر داشته باشید .

مبل هایی که اسکلت آن ها با دوام است می تواند ماندگاری بیش تری نیز برای شما داشته باشد . چارچوب های چوبی بسیار خوب هستند به ویژه اگر چوب آن ها از کیفیت خوبی برخوردار بوده باشد . یادتان باشد که چوب های سبز و کاج بدون ارزش می باشد و با گذشت زمان خیلی زود تاب بر می دارند .

چارچوب مبل ها باید توسط میخ و میخ های پرچی به هم دیگر محکم شده باشند . دقت داشته باشید که چارچوب ها با چسب به هم محکم نشده باشند زیرا خیلی زود از هم دیگر جدا خواهند شد .

مبل باید دارای توان قدرتی بیش تری باشد .

مبلمان ال شکل

این نوع مبل ها همه کاره هستند و در اندازه های متفاوتی در بازار دیده می شوند آن ها به شکل واحد در کنار هم دیگر ترکیب شده اند و به صورت فشرده و جمع و جور می باشند . و همین مسأله باعث می شود که شما بتوانید از فضای داخلی اتاق تان بیش ترین استفاده را داشته باشید . از طرفی این نوع مبل ها فضای بیش تری را برای نشستن در اختیار شما قرار می دهند . این نوع مبلمان ها دارای انعطاف پذیری زیادی می باشند . در هنگام خرید مبلمان به ظاهر آن ها نیز توجه داشته باشید .
مبل های دکمه ای همیشه مد می باشند .

این نوع مبل ها خیلی کم از مد می افتند و با هر گونه دکوراسیون خانه ای هم هماهنگی دارند این نوع مبلمان ها به خاطر زحمات زیادی که برای ساخت آن ها کشیده می شود قیمت نشان نسبت به دیگر مبلمان ها بالاتر می باشد .