ما نمی توانیم بچه ها را کنترل کنیم، اما می توانیم بر روی سرگرمیها و علایقی که دارند تأثیرگذار باشیم. اگر شما دوستدار طبیعت هستید و تمایل دارید کودکانتان در این لذتی که از صرف وقت در بیرون خانه سپری می کنید نیز سهیم باشند،پس چرا از جایی در خانه شروع نکنید که متعلق به خود آنهاست؟ اتاق خواب این کودکان عضق به ماجراجویی خارج از خانه را تشویق نموده و به جوانترها شهامت خیالپردازی می دهد، و حس سفردوستی را تحریک می کند، تمام چیزهای فوق العاده ای که زندگی آنها را در بچگی و ماورای آن تقویت می کند.

دامن طبیعت عالی

دامن طبیعت عالی. نصب یک پوستر طبیعت یکی از زیباترین هدیه هایی است که می توانید به کودکتان بدهید. یک دیوار منقش به طبیعت یا با درونمایه طبیعت وقتی داخل خانه هستند آنها را با صحنه ای طبیعی محصور می کند.

نکته. یک اتاق خواب با درونمایه طبیعت در صورتی که بعضی اوقات بچه هایتان صرف اردو، بازی در آب یا کوهنوردی به قله کوه می شود، بیشتر معنادار می باشد.

اگر در بخش مرکزی شهر زندگی میکنید، به کودکتان کمک کنید تا احساس کند اتصال به طبیعت می تواند چیز جالبی باشد. کاغذ دیواری را با هر تصویری که دلتان می خواهد می توانید سفارش دهید، دیواری با نمای تپه های غلتان، کوه های پوشیده از برف یا یک جنگل بارانی با شکوه می تواند اتاق خواب کودکتان را به جای دنجی تبدیل کند.

در این اتاق، کاغذ دیواری به عنوان الهامی برای تن انتخابی کاناپه، سایبان تخت، و کف اتاق کمک می کند و ایجاد هماهنگی می کند.

یک روش زیرکانه مانند این نمونه می تواند موجب ایجاد گوشه ای دنج برای مطالعه با الهام از طبیعت شود. اگر مهارتهای هنری شما کمی از دست رفته باشند (یا کاملاً فاقد مهارت باشید)، عکس برگردانهای دیواری یک گزینه هستند.

نکته: کتابها را به سمتی که آشکار باشند بچرخانید تا مطمئن شوید که آن گوشه دنج با روح و مجذوب کننده باقی می ماند، و کتابهایی را که کودک می خواند را با دقت انتخاب کنید. یک کودک عاشق طبیعت را می توان با تصاویر زیبا، داستانهایی در مورد حیوانات، و داستانهایی که درسهایی زیرکانه در مورد اهمیت توجه به محیط زیست ما را فراهم می کنند، پرورش داد.

الهام گرفتن از طبیعت به روشی انتزاعی تر می تواند نسبتاً شکوهمند باشد. با رنگهای طبیعت، رودخانه های گل آلوده، خاک سرخ، رنگهای تنه درخت هماهنگی کنید و آنها به اتاق بیاورید.

نقطه ای برای خیالپردازی

نقطه ای برای خیالپردازی. فقط بزرگترها نیستند که از اوقات استراحت خود نفع می برند. وقتی بچه ها می توانند از سایر اعضای خانواده به دور باشند تا مطالعه کنند و دهنشان را متوجه کارهای دیگر کنند، چه کسی می داند که آنها ممکن است چه خیالهایی که نپرورانند.

تختی که می تواند با پایین آوردن پرده ای تبدیل به تماشاخانه ای برنامه ریزی شده شود، می تواند جادویی باشد. یک تخت دست ساز بخرید، یا به کودکتان نشان دهید با کمی خلاقیت و تلاش چه کارها که نمی توان کرد و خلوتگاهی برای خود ساخت.

حتی یک تکه پارچه ساده که شبیه چادر بالای طتابی قرار بگیرد، می تواند تبدیل به مخفیگاهی مرموز شود که بچه ها بسیار دوست دارند.

حتی یک تکه پارچه ساده

اردو زدن خارج خانه. اگر کودکان شما عاشق اردو یا حتی ایده آن هستند، چرا این تجربه را به خانه نیاورید تا آن رویا برایشان محقق شود؟ یک اردوزی طراحی شده برای ماجراجویان لذتی است که می توانید به هر اتاق خوابی بیفزایید.

تنه های درخت و هیزم برای آنها را فراموش نکنید تا بتوانند مارشمالو روی سیخها کباب کنند. یک چرخ خیاطی و کمی زمان برای این کار لازم است، اما به بازیهای خلاقانه ای فکر کنید که کودکان انجام می دهند و دوستانشان با آنها در چنین اتاقی بازی می کنند. ارزشش را دارد.

تنه درخت و هیزم اسباب بازی

اگر شما خیلی بلندپرواز باشید، یک اتاق خواب بیرون در حیاط به سبک خیمه می تواند مؤثر باشد.

موج سواری. اتاق خوابی با دکوراسیون دشت و صحرا نیز می تواند اقیانوس را شامل شود که می تواند یادآور آن باشد. خورشید، شن و موج الهامهای پشت این اتاق خواب خلاقانه هستند، که با یک اتوبوس کودک شما می تواند پس از یک روز پر جتب و جوش داخل یا بیرون اقیانوس در آنجا بخوابد.

موج سواری

جهانگردی. تازه ترین چیزی که می توانید به فرزند خود بدهید، نمای جهان است. دیواری را در اتاقشان با یک نقشه دیواری بپوشانید، یا یک نقشه جهان بالای میز تحریرشان آویزان کنید.

جهانگردی