سال 2016 به نیمه خود رسیده است معمولا در این زمان درباره مد سال بعد و رنگ آن تصمیم گیری هایی می شود .

طبق تصمیم گیری هایی که توسط کمپانی های رنگ انجام شده است برای سال 2017 رنگ های عجیبی در نظر گرفته شده است . آن ها رنگ ها را به سه اصل تقسیم نموده اند آرامش بخش، دلگرم کننده ، راحت . این رنگ ها همان رنگ های سبز، آبی ، زرد ، صورتی، خاکستری خودمان هستند اما در طیف های خاصی . با ما همراه باشید تا زودتر از دیگران با رنگ سال 2017 آشنا شوید .

برای دکوراسیون داخلی دلگرم کننده رنگ آبی گرگ و میشی را پیشنهاد داده اند

بعضی ها تصور می کنند که در دکوراسیون داخلی استفاده از رنگ آبی غمگین کننده است . اما این کمپانی نشان داد که این تصور غلط است این ترکیب رنگ زیبا توانسته است این ذهنیت را در افراد از بین ببرد تا آن ها راحت تر بتوانند از این رنگ در دکوراسیون داخلی و سقف کاذب خانه شان استفاده کنند .

هم چنین رنگ آبی – سبز نیز می تواند دلگرم کننده باشد . پیشنهاد می کنم از این ترکیب رنگ استفاده کنید و از نتایج آن لذت ببرید .

زرد آفتابی

شاید برای تان ریسک باشد که بخواهید اتاق تان را به رنگ لیمویی در بیاورید . سعی کنید از این رنگ برای اتاق غذاخوری تان و سقف کاذب خانه تان استفاده کنید .

رنگ های آرامش بخش مثل خاکستری معدنی

اگر می خواهید تغییر بزرگی در دکوراسیون داخلی خانه تان داشته باشید پیشنهاد ما این است که از رنگ خاکستری معدنی استفاده کنید . این رنگ بسیار خوب با رنگ هایی مثل نارنجی ترکیب می شود و آرامش را به همراه می آورد .

آبی و سبز روشن

اگر می خواهید فضایی رویایی به وجود بیاورید از ترکیب رنگ های آبی و سبز روشن در کنار وسایل سفید و مشکی استفاده کنید . این ترکیب رنگ برای سرویس حمام عالی است .

سبز زمینی

با این رنگ می توانید فضایی آرامش بخش و تابستانی برای فضای نشیمن و ناهارخوری تان به وجود بیاورید .

برای دکوراسیون داخلی راحت از رنگ آبی پودری استفاده کنید .

ترکیب این رنگ در کنار قهوه ای سوخته بسیار زیبا و دلنشین خواهد شد .

صورتی خمیری

این رنگ زنانه می باشد و اگر اتاق تان از نور کافی و طبیعی برخوردار است توصیه می کنیم از این رنگ استفاده کنید زیرا زیبایی خاصی را به نمایش خواهد گذاشت.