دفتر کار رویایی برای سردبیر مجله در کشور لوس آنجلس

دفتر کاری ما طوری طراحی شده است که دو وظیفه ی مهم بر عهده دارد : دفتر کاری ما هم مکانی است برای میزبانی از میهمانان عزیز و هم فضایی برای انجام کار اداری و شخصی است

سقف کاذب

زمانی که جسیکا کنتور به عنوان سردبیر مجله انتخاب گردید اولین چیزی که ذهن او را درگیر کرده بود دفتر کار او بود . او باید ساعات کاری اش بیش تر می شد و میزبان افراد برجسته می شد بنابراین او باید فضای کاری ای را داشته باشد که هم شیک بوده و هم با کلاس باشد و از طرفی قابلیت کاربردی آن نیز بالاتر باشد . برای همین شرکت one kings lane وارد شد . سوزان فلدمان و دیگر طراحان دفتر جدید جسیکا را راه اندازی کردند در این دفتر تمام چیزهایی که برای میزبانی با شکوه از هر فردی نیاز است در آن به چشم می خورد چه کارهایی در این دفتر انجام شده است .

این دفتر کار به صورت مربعی شکل است کف اتاق نامتقارن می باشد و همین مسئله باعث شده است که احساس فضای گرفته ای مانند داخل یک جعبه را در اتاق داشته باشیم و همچنین دارای سقف کاذب مربعی شکل می باشد

تصمیم تیم طراحی این بود که برای پلت رنگی از رنگ های خنثی استفاده نماید . برای همین از چوب گردو ، چوب خیزران طبیعی و رنگ های کلاسیک مشکی و متالیک برای قالب میز کار و صندلی ها استفاده شد با این کار فضای کار به نحوی شد که حس کامل کردن وظایف روزانه القاء گردد . درست است که دفتر کار بزرگ نمی باشد اما نور به اندازه کافی دارد . برای این که حس خفگی در فضا وجود نداشته باشد الکس تصمیم گرفت از ابزارهایی استفاده کند که بتوانند نور را از خودشان عبوردهند مثل یک میز شیشه ای فلوت ، صندلی که پشت آن باز است یک قفسه یک تاب باز برای کتاب ها، این وسایل دارای رنگ های خنثی ای هستند که با اتاق هم خوانی دارند .

جسیکا زیاد ایده نداشت اما می دانست که باید فضای کاری و سقف کاذب اش زیبا باشد و هم بخش های مختلف به خوبی در کنار هم دیگر قرار گرفته باشند .

استفاده نمودن از یک دسته کتاب به رنگ خاکستری برای دکوراسیون داخلی

کتاب ها هم می توانند با فضای شما هم خوانی داشته باشند . مانند این کتاب های خاکستری رنگ که در کنار یک ظرف سفالین قدیمی قرار داده شده است . شخصی که از دفتر کار استفاده می کند می تواند رنگ اصلی اتاق و سقف کاذب را مشخص سازد .

استفاده نمودن از میز شیشه ای برای عبور دادن نور در سقف کاذب و محیط

با این کار به راحتی می توان از مزیت نور طبیعی استفاده نمود با قرار دادن یک گیاه سبز رنگ کنار میزتان می توانید مقداری رنگ هم به فضای تان اضافه نمایید .

میز کار به خاطر این که در مرکز اتاق قرار می گیرد بسیار مهم است زیرا جسیکا ایده های خودش را می تواند بر روی آن میز بنویسد و افکار خودش را جمع آوری کند او باید بر روی این میز تمرکز کافی و بدون وقفه ای را داشته باشد . او می توانید وسایل دیگر مانند اسنک های خوراکی و موارد جانبی را در قفسه های سفید پشت میز پنهان سازد این فضا می تواند به عنوان سطحی برای نمایش اشیاء یا آثار هنری الهام بخش به کار گرفته شود . میز کار و گالری کوچکی که در پشت این میز واقع شده است انعکاس دهنده عشق جسیکا به کار در این دفتر مجله می باشد . این دفتر به او این اجازه را می دهد که وجهه ی بصری خلاقانه اش را با وجهه ی آکادمیک تخصصی ترش ترکیب نماید .

برای قرار دادن وسایل ضروری تان روی میزکار از یک سینی پارچه ای استفاده کنید . بر روی میز جسیکا یک دسته کلید که به یک جاکلیدی زرافه ای متصل گردیده است داخل این سینی قرار داده شده است و هم چنین نسخه ی فعلی مجله glamour

به وجود آوردن یک فضای صمیمی و دلنشین برای جلسات کاری

دفتر کار نیز مانند خانه می باشد اولین سوالی که هر فرد از خودش می پرسد این است که افراد باید در کجا بنشینند داشتن یک محل نشیمن راحت بسیار حائز اهمیت می باشد با این کار جسیکا اجازه خواهد داشت جلسات غیر رسمی و … را در دفتر کارش داشته باشد تا این که بخواهد در یک دفتر کنفرانس رسمی با آن ها جلسه ای را داشته باشد . گذاشتن یک مبل به رنگ خاکستری به همراه صندلی می تواند باعث گردد که مشتری احساس صمیمیت کند . جسیکا اهل کالیفرنیا می باشد و در سواحل شرقی به کالج رفته است و او عاشق جذبه ی دوران قدیم می باشد . او اعتقاد دارد که تزیین کردن محیط با وسایل قدیمی درست است که از تاریخ افتاده به نظر می رسد و استفاده نمودن از وسایل جدید به زیبایی وسایل قدیمی نمی رسد اما هر دوی آن ها مورد نیاز می باشد . آن ها برای تزیین دیوار اتاق کار از نقاشی های کارتونی استفاده کردند که اندازه آن ها بسیار بزرگ بود .

برای اتاق کار باید از کفپوش و سقف کاذب مناسب استفاده نمود .

با انتخاب نمودن کفپوش آن هم از جنس نخ ، که فضای اتاق را پوشانده است باعث شده است که بدون اضافه نمودن حجم اتاق شیک و با وقار گردد و همچنین سقف کاذب کناف زیبا به زیبایی آن افزوده است

وقتی که دفتر کار تکمیل شد اولین مهمان جسیکا سوزان فلدمن بود . جسیکا می گوید آن چه که مهم است این می باشد که شما فکر کنید که دفتر کار به چه چیزهایی نیاز دارد . زمانی که شما می توانید توسط چند صندلی نیازهای تان را پاسخ دهید نیازی به خریدن یک میز کاری بزرگ نمی باشد .

چیدمان اصولی داشته باشید .

جسیکا در قسمت راست قفسه کتاب ها عکسی از givechy را قرار داده است و در قسمت بالای آن نقاشی که توسط مادر مادر بزرگ او کشیده شده بود را گذاشته است . او مجلات و کتاب های مد و هنری را در ردیفی از قفسه های کتاب قرار داده است . قبلا از این قفسه ها برای نگاهی سریع برای چک کردن شماره قبلی مجلات استفاده می شده است . الکس از جسیکا خواست که برای شخصی تر کردن دفتر آثار هنری اش را از خانه به محل کارش بیاورد . او آثار هنری بسیاری را به ارث برده بود . و همه ی آن ها را نگه داشته بود . او دوست نداشت که آن ها را دور بیندازد اما نمی دانست که باید کجا آن ها را قرار دهد . نقاشی های مادر بزرگ او به دیوار یک جاذبه گرافیکی بخشیده بود .

میزقدیمی تان را برای رنگ دادن به دکوراسیون داخلی و سقف کاذب تان اضافه نمایید .

یادتان باشد که زنان به یک صندلی برای قرار دادن کیف خودشان نیاز دارند .

میزکارتان را با عکس های خاطره انگیز تزیین نمایید .

جسیکا خیلی دوست دارد که میز کارش را با تصاویری که از مادر و مادربزرگش دارد پر کند . او می گوید این کار به من حس خلاق بودن را می دهد

رنگ آمیزی میز غذاخوری و سقف کاذب با رنگ های پاییزی

یکی از ایده ها برای لذت بردن از وعده غذایی تزیین میز غذاخوری می باشد . شما می توانید با استفاده از ایده های زیر میز ناهارخوری و سقف کاذب را رنگ آمیزی کنید .

در صورتی که دکوراسیون خانه تان به رنگ سفید است برای تزیین نمودن میز غذاخوری تان از یک رومیزی سفید ساده استفاده کنید . دستمال های روی میزتان را به رنگ زرشکی انتخاب کنید . کدو تنبل هایی که رنگ آن ها سفید است را انتخاب کنید و برروی میزتان بگذارید . گل ها را داخل یک ظرف چوبی چند طبقه ای بگذارید و آن را در وسط میز غذاخوری تان بگذارید .

با یک گلدان سفالی ساده کدو تنبل درست کنید .

بشقاب های پذیرایی تان را نیز پاییزی کنید .

سعی کنید از بشقاب هایی استفاده کنید که گل های آن ها ریز هستند هم چنین شما می توانید از کدو تنبل های مینیاتوری برای تزیین کردن بشقاب های تان هم استفاده کنید . توصیه می شود سرویس غذاخوری را انتخاب نمایید که گل های آن ریز و به رنگ سبز کم رنگ باشد .

سعی کنید رنگ هایی را انتخاب نمایید که رنگ های آن ها متفاوت بوده باشد . شما می توانید با پارچه کدو تنبل های پارچه ای را در سایزهای متفاوتی را درست نمایید . از چوب های خشک درختان می توانید برای شاخه کدو تنبل استفاده کنید .

تعدادی میوه از بالای لوستر سقف کاذب تان آویزان کنید .

بشقاب هایی را انتخاب کنید که ساده باشند داخل بشقاب ها را با شابلوهای طرح دار طرح بدهید . شما می توانید از این نوع بشقاب ها برای تزیین نمودن میز غذا خوری تان استفاده نمایید .

از شمع کمک بگیرید .

داخل کدو تنبل های تان را خالی کرده و شمع ها را داخل آن ها بگذارید . و بیرون آن ها را با پارفین مایع پر نمایید صبر کنید تا پارافین کاملا خودش را بگیرد .

برای تزیین بشقاب های تان از بلال و گندم کمک بگیرید .