اگر خانه ای قدیمی دارید دیگر وقت آن رسیده است که بخواهید دکوراسیون آن را تغییر دهید .

تغییر در دکوراسیون منزل

امروزه تغییر دکوراسیون فکر بسیاری از افراد را به خود مشغول ساخته است چرا که نمی دانند باید از کجا آغاز کنند ؟ و گاهی هم نگران بودجه برای این تغییر هستند .

برای تغییر دکوراسیون باید یک طرح خوب داشت . اگر ایده ای دارید کارتان را اغاز کنید .

برای تغییر دادن دکوراسیون ابتدا باید سبک کار را در نظر بگیرید . این که آیا دوست دارید که دکوراسیون جدیدی را درست کنید یا خیر؟ دوست دارید دکورتان از چه جنسی باشد مدرن یا کلاسیک ؟

بعد از این که سبک کارتان مشخص شد باید به دنبال ایده باشید . اگر خانه تان به صورت ویلایی است به دنبال چیزهای خاصی بگردید . برای مثال رو تختی ، تابلو ، فرش و …

با خرید مجلات دکوراسیون و سقف کاذب هم می توانید ایده مورد نظرتان را بیابید . با انتخاب کردن یک طرح خاص می توانید مسیرتان را تعیین کنید .

از وسایل تان دوباره استفاده کنید .

به وسایل قدیمی تان نگاهی بیندازید و ببینید از کدامیک از آن ها می توان دوباره استفاده کرد . برای مثال می توانید پرده های تان را رنگ کنید و یا قاب یک عکس را با قاب جدید عوض کنید و دوباره از آن استفاده نمایید .

آن چه که در تغییر دکوراسیون دارای اهمیت می باشد نور پردازی است . شما می توانید با استفاده از یک نور مناسب حال و هوای خانه تان را به طور کامل تغییر دهید . اگر در جایی نور کافی نیست می توانید توسط چراغ آن نور را جبران کنید . برای کنترل نور می توانید از تنظیم کننده ها کمک بگیرید .

برای گوشه ها وسایل و چیزهایی که مورد علاقه تان می باشد را قرار دهید .