آیا دکوراسیون منزل تان برای شما تکراری شده است ؟ آیا دوست دارید که آن را تغییر دهید ؟ کمی صبر کنید ابتدا این 10 نکته را بخوانید سپس کارتان را آغاز کنید.

فنگ شویی

  1. سرمایه گذاری کنید . نیازی نیست که به سرعت اتاق تان را با وسایل پر کنید . در ابتدا وسایلی را که به آن علاقه مند هستید را قرار دهید و کم کم و به مرور زمان دیگر وسایل را به آن اضافه کنید .
  2. از لباس های شخصی تان کمک بگیرید . اگر بلوزی دارید که رنگ آن زیباست ، از نقاش منزل تان بخواهید که رنگ اتاق تان را به رنگ لباس تان بزند .
  3. فضای اتاق تان را روشن کند . از کاغذ دیواری های روشن برای روشن کردن فضا استفاده نمایید .
  4. از هر آن چیزی که دارید لذت ببرید . اگر سقف کاذب اتاق تان بلند است از پرده های بلند استفاده کنید اگر اتاق تان تاریک است تنها کافی است با یک رنگ سفید روشن فضای تیره تان را تغییر دهید . سعی کنید با هر آن چه که دارید کارتان را راه بیندازید .
  5. هر اتاق نیاز به سه منبع نوری دارد که این کار را می توانید توسط یک لامپ سقفی و چند لامپ زمینی و رومیزی انجام دهید . اگر گوشه های اتاق تان تیره است از آباژور برای روشن کردن این قسمت ها استفاده کنید .
  6. از اشیاء عتیقه و شیک تان نیز استفاده نمایید .
  7. به فضای ورودی تان اهمیت دهید . این فضا را مانند یک پیش غذا بدانید . این فضا را به گونه ای درست کنید تا میهمان راغب گردد تا بقیه فضای خانه تان را ببیند .
  8. اشیاء و وسایلی را که دوست دارید جمع آوری کنید .
  9. وسایل غیر ضروری را داخل کمدها بگذارید .
  10. شما با زدن کاغذ دیواری می توانید تغییری اساسی را در منزل تان ایجاد نمایید .